1. Dzisiaj w naszej parafii niedziela dziękczynienia Bogu za tegoroczne zbiory.

2. Jutro rozpoczyna się nowy rok szkolny dla dzieci i młodzieży. Podczas uroczystej Mszy Świętej o godz. 8.15 pragniemy wypraszać pomoc Maryi, Stolicy Mądrości, dla uczniów, nauczycieli, katechetów, rodziców i wszystkich zatroskanych o wychowanie i wykształcenie młodego pokolenia.

3. W pierwszy czwartek miesiąca po mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu /w ciszy, indywidualna/

4. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy szczególnie dzieci i młodzież do skorzystania z sakramentu pojednania i przyjęcia Komunii św. wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Spowiedź od 15.00 do 18.00.
Jest to spowiedź na rozpoczęcie roku szkolnego. Zapraszamy również do rozpoczęcia nabożeństwa dziewięciu pierwszych piątków. Pan Jezus związał z tym nabożeństwem szczególne obietnice dla wiernych czcicieli Jego Serca.

5. W sobotę 8 września uroczystość odpustowa ku czci Narodzenia NMP, patronki naszego sanktuarium i parafii. Msze św. jak w niedzielę.

6. Suma odpustowa z procesją eucharystyczną wokół kościoła ku czci Narodzenia NMP w niedzielę 9 września o godz. 11.00, którą odprawi ks. dr Andrzej Scąber.

7. Serdecznie zapraszamy Panie i Panów do feretronów, sztandarów, baldachimu, dziewczynki do sypania kwiatów, dzieci pierwszokomunijne, Panie z Kół Gospodyń Wiejskich, Członków Ochotniczej Straży Pożarnej, Orkiestrę Dętą, Chór Parafialny.
Niech to będzie nasze uwielbienie Boga przez naszą Matkę Boską w tajemnicy narodzenia.

8. W minionym tygodniu z naszej parafii odszedł do Pana:
+ Jan Linczowski z Gdowa.
Polećmy go Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek...